ورود به سایت

لوگو آکادمی آی تی
info[at]academyit.net 026-34252294 09126492189

​هفت راز طلایی که هر طراح وب سایتی باید بداند

دوست من سلام. خیلی خوش حالم که باز هم به واسطه ی این فایل رایگان آموزشی میتونم در خدمت شما دوست و همراه عزیز باشم. من علی عارفی نیا هستم تخصص ارشد و مدرس دوره طراحی و برنامه نویسی وب با بیش از سیزده سال سابقه اجرایی و بیش از هشت سال سابقه تدریس.شاید شما همین حالا یک طراح و متخصص حرفه ای در زمینه طراحی سایت باشی

 شاید یک گرافیست وب حرفه ای و یا یک برنامه نویس درجه یک و یا حتی شاید در حوزه ی seo  فعال هستید و یا این که شاید صرفا به این بازار کسب و کار علاقه مندی و دوست داری به صورت جدی این حرفه رو دنبال کنی. در هر صورت به نظر من لازمه که شما حتی این مقاله رو تا انتها بخونی و از فکر طوطی وار خواندن و یا تیتر وار خوندنش بیای بیرون و در حدود بیست دقیقه برای مطالعه این فایل وقت بزارید.
خوب بریم سر اصل مطلب؛ توی این مقاله میخوام هفت راز طلایی رو به شما دوست عزیز گوش زد کنم که به عنوان یک طراح سایت باید به اینها تسلط داشته باشی چراکه این صنعت هر روز در حال تغییره و لازمه شما هم پا به پای این تغییرات حرکت کنی.

 


 

امیدوارم مواردی که توی این مقاله مورد بررسی قرار دادیم تونسته باشه به شما دوست عزیزم کمک کنه که در طراحی وب سایت یک قدم جلوتر برید و کارهایی بهتر و حرفه ای تری رو انجام بدید و اما اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری طراحی سایت هستید و در این رابطه نیاز به آموزش دارید میتونید با مطالبی که در صفحه آموزش طراحی سایت نوشتیم مسیر درستی رو انتخاب کنید و با یادگیری موارد مختلف به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل بشید ، با استفاده از آموزش طراحی سایت حرفه ای آکادمی آی تی میتونید به صورت ویدئویی و کاملا کاربردی از صفر آموزش طراحی سایت رو آغاز کنید و قدم به قدم  به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل بشد و خودتون رو برای ورود به بازار کار آکاده کنید .