به آکادمی آی تی خوش آمدید

 
اولین هدیه خودتو از ما دریافت کن

رایگان :: دوره ویدیویی قدم صفر طراحی سایت

اما چرا از هر 10 نفری که تصمیم دارن طراح سایت بشن، 8 نفر هیچ وقت موفق نمیشن!

 

طی این 8- 9 سالی که در زمینه آموزش توی حوزه های مختلف وب کار میکنم با صدها دانشجو برخورد کردم که همگی روز اول قصد داشتن یه طراح سایت بشن ، یه شرکت بزنن و کلی کار انجام بدن اما وقتی بعد چند ماه از اتمام کلاس ها باهاشون تماس میگرفتم و بررسی میکردم میدیدم معمولا دنبال یه شغل دیگه رفتن و یا اینکار رو دارن در کنار یک کار دیگه انجام میدن ، شاید بتونی حس کنی چقدر آدم سرخورده میشه و حالش بد میشه وقتی که کلی زمان و هزینه صرف میکنی و به هیچ دستاوردی نمیرسی !

اگر دوست نداری این اتفاق برای تو دوست خوبم بیفته در این دوره آموزشی کاملا رایگان با من همراه باش

لوگو آکادمی آی تی
info[at]academyit.net 026-34252294 09126492189

دپارتمان برنامه نویسی و توسعه نرم افزار

دپارتمان برنامه نویسی و توسعه نرم افزار

با توجه به نیاز مبرم و روزافزون برای آموزش دانش و مهارت های برنامه نویسی و توسعه نرم افزار، به خصوص موارد لازم برای ورود به بازار کار پر از فرصت و هیجان انگیز آن، دپارتمان جدیدی در آکادمی آی تی راه اندازی شده است که به طور تخصصی به این موضوع می پردازد. برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به مصاحبه اختصاصی آکادمی آی تی با مهندس آرمان کاویان، مدیر دپارتمان برنامه نویسی و توسعه نرم افزار رجوع کنید.

 

 

رویکرد آموزشی
دوره های آموزشی ای که در این دپارتمان ارایه می شوند کاملاً به صورت عملی، مستقیم و بدون حاشیه، دانش و مهارت های مورد نیاز برای ورود قدرتمند به بازار کار یا تقویت ملموس جایگاه شغلی را هدف گرفته اند. پس از گذراندن هر دوره، دانش آموخته به مجموعه ای منسجم و کاربردی از دانش و مهارت در موضوعی به روز و مورد نیاز جاری سازمان های مختلف مجهز می شود تا علاوه بر افزایش احتمال استخدام وی در جایگاه های شغلی والاتر، امکان تعریف و پیاده سازی ایده های شخصی و پیش برد آن ها در حوزه مباحث دوره به صورتی شفاف در برابر او قرار گیرد. همچنین این دوره ها برای دانشجویانی که قصد دارند با تقویت مهارت های عملی به فرآیند آموزشی آکادمیک خود جهت و انسجام بخشند نیز به شدت توصیه می شود.

شروع به کار
اگر در زمینه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار تازه کار هستید و یا می خواهید مبانی و تعاریف پایه ای این علم حساس و جذاب را از زبان مدیر دپارتمان بشنوید، پیشنهاد می کنیم تا ویدئوی آموزشی «مبانی برنامه نویسی و توسعه نرم افزار» را که پیش نیاز تمامی دوره های این دپارتمان می باشد، تماشا کنید. 

 


برای برنامه نویس شدن باید حداقل به یک زبان برنامه نویسی مسلط بود. در دنیای سریع و رقابتی امروز، بهترین زبان برای شروع برنامه نویسی «پایتون» است؛ چرا که خصوصیاتی ازجمله سادگی، خوانایی بالا، زیبایی کد، کاربردهای فراوان و بازار کاری تشنه و جهانی دارد که برای تازه واردان بسیار جذاب است. همچنین برنامه نویس های حرفه ای سایر زبان ها نیز تمایلی روزافزون برای یادگیری این زبان نشان می دهند، چرا که می خواهند به ابزاری چابک، راحت و کارا مسلط شوند تا اسباب برتری آنان را بر رقبای شغلی شان فراهم کند. اگر می خواهید با این زبان بیش تر آشنا شوید و ببینید که چرا پایتون می تواند برای شما انتخابی عالی و تغییردهنده محسوب شود، این ویدئوی رایگان «پایتون چیست؟» را از دست ندهید.

 

https://academyit.net/پایتون-چیست

 

تبریک!

نخسین گام های سرنوشت ساز را برداشته اید. آیا آماده اید تا با تسلط بر برنامه نویسی به زبان پایتون در دنیاهایی جدید را برای خود بگشایید؟ با ما همراه شوید در دوره "برنامه نویسی با پایتون"؛ دوره ای طراحی شده برای شما تا ضمن آشنایی با برنامه نویسی پایتون زمینه را برای فعالیت های آتی در زمینه های مختلف مهندسی نرم افزار، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و همچنین فعالیت های محاسباتی در تقریباً هر رشته ای که نیاز به کامپیوتر و محاسبه دارد، فراهم کنید. 

https://academyit.net/posts/192