info@academyit.net 02144085471
`
 1. صفحه نخست
 2. همه آموزشها
 3. آموزشهای رایگان
 4. متخصص شو - سری آموزش های تخصصی حوزه آی تی

خلاصه دوره

متخصص شو - آکادمی آی تی

امتیاز
متخصص شو - سری آموزش های تخصصی حوزه آی تی مدت زمان 00:30:00
تعداد ویدئوها 8 فایل
درصد تکمیل 20%
20%
رایگان

مدرس دوره

علی عارفی نیا

مدرس و متخصص ارشد حوزه طراحی و برنامه نویسی با بیش از 13 سال سابقه کارب و بیش از 9 سال سابقه تدریس

مشاوره تلفنی

با ما تماس بگیرید

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید لطفا در روز های شنبه تا 4 شنبه بین ساعات 9 الی 16 با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید تا مشاوران دوره در این زمینه شما را راهنمایی کنند .
02144284207
جدیدترین مقالات

متخصص شو

سری ویدئو های متخصص شو

متخصص شو - سری آموزش های تخصصی حوزه آی تی

دوستان عزیز سلام 

امیدوارم هر لحظه شاد تر و موفق تر باشید 

 

چگونه متخصص شویم و با تخصص خود به موفقیت های بالا دست پیدا کنیم ؟ در کل چگونه متخصص بشیم ؟ 

 

تا به امروز دست به چه کارهایی زدید تا در کار، علایق و مهارت خود متخصص شوید. چه فعالیتی داشتید و چقدر به آن فکر کردید ؟ و همچنین چقدر اشتیاق رسیدن به اهداف خودتونو داشتید ؟  چه مهارت هایی را آموختید؟ با چه افرادی مشارکت داشتید؟ و یا مسئولیت چه کارهایی را بر عهده گرفتید؟ در کسب و کار های واقعی، فقط برای اجرای بهتر کار ، پاداش عالی می پردازند. بابت اجرای متوسط پاداش متوسط. و شکست و ناکامی برای نتایج زیرسطح موفقیت هست ، اما نگران نباشید شاید خیلی از ما اون میزان که باید مسئولیت زندگی خودمونو قبول نداشته باشیم و نگیم من ساختمش یا من باعث خراب شدنش شدم و خودم درستش میکنم . 

 

 

 

ویژگی اصلی افراد موفق دنیا چیست ؟ 

یکی از ویژگی های افراد موفق دنیا و کسانی که درآمد های بالا دارند این است که در یک نقطه ی خاصی از کسب و کار خود تصمیم گرفتند عالی عمل کنند. آن ها تصمیم گرفتند تا در کاری که انجام میدهند بهترین باشند . تصمیم گرفتند هر بهایی را بپردازند، فداکاری کنند و هر اندازه ای که زمان مورد نیاز است سرمایه گذاری کنند. تا بتوانند در حرفه ی خود یک متخصص شوند. بله دوست من یک متخصص ، در هر حرفه ای که داری و بهترین خودت رو نشون بدی.

 

در نتیجه با این تصمیم از خیلی از افراد متوسط جدا شدند تا در سطح بالا ی طبقه درآمد قرار بگیرند. طوری که امروز چندین برابر همکاران خودشان درآمد کسب کرده اند و شما آنها را بار ها و بار ها دیده اید . 

 

شاید برای تو هم رخ داده باشد 

 

قطعاً برای بسیاری از ما اتفاق افتاده که وقتی یک مهارت خاصی را یاد گرفتیم و متوجه شدیم که در آن مهارت یا فن استعداد داریم و به آن علاقه مند هستیم، علاقه مند بودن یک کلید اساسی برای شروع کاری هست شما باید عاشق کارتون باشید باید با اشتیاق خیلی زیاد اون کارو انجام بدید ، احساس ما یک قطب نمایی برای مشخص شدن مسیر ماست ، 

 قدم بعدی این بوده که از خود پرسیدیم چگونه متخصص شویم و مهارت و استعداد خود را شکوفا کنیم؟ منو تا آخر این مطب همراهی کن تا بهت بگم چگونه و چطور 

شما با هر گذشته ای که داشتید می توانید یک کار خوب را شروع کنید. هر کسی که امروز کارش را خوب انجام میدهد یک روزی در کار خود ضعیف بوده و قطعاً از همان اول در کارش متخصص نبوده. و این را هم بدانید، طبق منطق هر آنچه دیگران انجام دادند شما هم می توانید انجام بدهید. این یک قانون یکتا برای همه کار ها و انجام همه امور هست .

 

 

هیچ کس بهتر از شما نیست و هیچ کس باهوش تر از شما نیست

 

 افراد در زمینه های مختلف نسبت به هم برتری دارند. به علاوه همه ی مهارت ها قابل یادگیری هستند. کسانی که در تجارت یا هر کار دیگر بهتر عمل می کنند، مهارت های اساسی را قبل از شما یاد گرفتند. کسانی که الان برنامه نویسان و متخصص های حرفه ای سئو هستند این موارد را یاد گرفته اند و با ذوق و اشتیاق سوزان به دنبال آن رفته اند .

تو دوست خوبم چقدر در طول روز به رویا ها و آرزو های خودت فکر کردی ؟ 

اما قبل از شروع لازم هست یه سری موارد را بدانیم ... 

گام اول - شما به چه کسی گوش میدهید ؟ شما برای کسب دانش و تجربه و مهارت به کسی گوش میدهید که خودش این موارد و انجام داده و نتیجه گرفته و این تجربیات و در اختیار تو دوست خوبم میذاره .

آکادمی آی تی در طول این چند سال نتیجه تخصص و مهارت و همچنین نا امید نشدن من و تیم همراهم بوده که میخوام این تخصص و در اختیار تو دوست خوبم بذارم به صورت رایگان تا تو هم هدف خودتو مشخص کنی و با قدرت پیش بری ، سال 98 گفتیم با قدرت شروع کنید ... این شروع شاید همین امروز و همین لحظه باشه .

گام دوم - باید میزان آموزش پذیری خودتونو ببرید بالا یعنی سعی بر گوش دادن و یادگیری نکات کلیدی داشته باشید و هر روز تشنه ی یادگیری باشید چون شما نمیدونید که چه چیز هایی را نمیدانید خیلی از دانش ها و تخصص ها هست که شما نمیدونید و حتی در حوزه فعالیت خودتون هر چقدر هم حرفه ای باشید باز هم چند نکته برای کسب دانش هست . یاد داشته باشید افراد موفق دنیا همیشه در حال یادگیری و مطالعه هستند .

گام سوم - نگرش و فکر شماست ، خیلی وقت ها ما ساعت ها تمرکز خودمونو روی کار فیزیکی و فعالیت بیشتر میذاریم ولی در فکر و ذهن باور قلبی نسبت به موفقیت نداریم این درست نیست دوست من باید تو ذهنمون کامل باور داشته باشیم که موفق میشویم یادمون باشه که افکار تبدیل میشن به اجسام شما هر چیزی که در ذهن ببینید و با قدرت و به صورت مداوم به آن فکر کنید و تمرکز کنید و همچنین اشتیاقی سوزان برای کسب آن داشته باشید به آن خواهید رسید .

گام چهارم - مراحل یادگیری و اینکه با تکرار و تکرار و تمرین به سطح بالای یادگیری برسید و در این موضوع حتی یک ویدئوی ساده استاد شوید و بعد به سراغ ویدئوی بعدی بروید .

 

با تکرار اطلاعات آن ها جزوی از وجود شما میشود مثل بستن بند کفش خود به خود آن را انجام خواهید داد .

 

متخصص شو

 

در متخصص شو چه چیزی بیان میشود ؟ 

در سری ویدئو های آموزشی متخصص شو ما به صورت هفتگی یا ماهیانه ویدئوهایی بیشتری و در اختیار تو دوست خوبم قرار میدیم که همواره در همین صفحه و در لیست دوره های خریداری شده میتونید آنها را دانلود و استفاده کنید . 

لیست موضوعات این سری ویدئویی آموزشی 

ویدئوی آموزشی در خصوص سئو و چگونگی متخصص شدن در سئو یا بهینه سازی سایت 

چگونه در سئوی سایت بک لینک های مناسب قرار دهیم و بتونیم موفق بشیم 

چگونگی دریافت پروژه های سئو و نحوه قرارداد ها و تخمین زمانی برای پروژه های سئو 

و در آینده ...

چگونه برنامه نویسی شویم ؟ 

برنامه نویسی به زبان پی اچ پی و مزیت های آن 

چگونگی طراحی سایت با فریم ورک لاراول 

درآمد های دلاری و نحوه کسب آن 

و هزاران موضوع جذاب دیگر برای متخصص شدن 

 

پس با من و تیمم همراه باشید تا با هم ما متخصص بشیم . 

در ادامه میتونید با ثبت دوره برای خودتان به صورت رایگان و نهایی کردن مراحل سبد خرید برای همیشه به دوره دسترسی داشته باشید و در لیست زیر جلسات آن را دانلود و استفاده فرمایید .

هر قسمت جدید هنگام آپلود اطلاع رسانی و قابل دسترس خواهد بود 

 

ارزش این سری ویدئو ها بر حسب میزان و مطالب بیان شده و آپدیت های آینده مبلغ 500 هزار تومان بوده و همه تخصص ها را در بر میگیرد ولی شما میتونید همین الان به صورت رایگان آن را دریافت کنید .

 

رایگان
لیست جلسات آموزشی
بخش موضوع سرفصل مدت زمان دانلود فایل
1 متخصص شو - 1 - تخصص سئو/ رایگان 00:10:04 دانلود
2 متخصص شو - 2 - نحوه دریافت پروژه سئو/ رایگان 00:07:23 دانلود
3 متخصص شو - 3 - بک لینک مناسب در سئو/ رایگان 00:05:57 دانلود
4 متخصص شو - 4 - متخصص ux یا تجربه کاربری/ رایگان 00:08:09 دانلود
5 متخصص شو - 5 - متخصص طراح قالب کیست ؟/ رایگان 00:07:50 دانلود
6 متخصص شو - 6 - کسب درآمد از فضای طراحی سایت/ رایگان 00:06:57 دانلود
7 متخصص شو - 7 - برنامه نویسی وب/ رایگان 00:07:33 دانلود
8 متخصص شو - 8 - متخصص لاراول/ رایگان 00:04:53 دانلود
ارسال نظر

= 3 + 1
نظرات کاربران
 • کاربر آکادمی آی تی
  سلام استاد مرسی از اینکه دوره رایگان میذارید برامون دوره ها حرف نداره
  در ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ 0
  • کاربر آکادمی آی تی

   سلام خواهش میکنم موفق باشید 

   مهتاب نادرعلی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ 1
 • کاربر آکادمی آی تی من دانشجوی این دوره هستم
  با سلام و عرض ادب. این دوره فوق العادست. جدای دوره و محتوای خوب و توضیحات راحت استاد عزیز که همگی عالی و درجه هستند . کار کردن با وبسایت و فضای پنل شخصی هر فرد هم خیلی عالی و راحت است و همه چیز به راحتی در دسترس بوده و این نکته خیلی مهمی برای منه. ممنونم
  شبنم شیخی پور در ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ 0
  • کاربر آکادمی آی تی

   با سلام خدمت شما ممنون از لطف و همراهیتون با تیم ما

   مدیر ارشد در ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ 0
 • من دانشجوی این دوره هستم
  سلام وقت بخیر ممنون بابت این نکات و آموزش عالیتون ولی حجم ویدئوها خیلی زیاده بهتر نیست نسخه صوتی را هم بزارید اونطوری حجمش خیلی میاد پایین تر ممنون از وقتی که گذاشتید
  سئو وردپرس در ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ 0
 • کاربر آکادمی آی تی من دانشجوی این دوره هستم
  سلام حجم ویدئو ها نسبت به زمان خیلی بالاست.
  میلاد شهسواری در ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ 2
 • کاربر آکادمی آی تی من دانشجوی این دوره هستم
  با سلام و عرض خسته نباشید لطفا بخش مرتبط با "درآمد دلاری از ایران" را به قسمت ها اضافه کنید. با تشکر
  شورش قادری در ۸ خرداد ۱۳۹۸ 0
 • من دانشجوی این دوره هستم
  چرا فایل جدید اضافه نمیکنید؟
  javad ʝ در ۳ خرداد ۱۳۹۸ 0