جشنواره داغ تابستان 1401 آکادمی آی تی شروع شد -----% 40 ------ تخفیف ویژه برای کلیه دوره ها و پیکج ها
برای آینده ات برنامه ریزی کن

قوانین و مقررات

وب سایت آکادمی آی تی بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در زمینه آموزش آی تی با هدف ارائه خدمات مطلوب به هموطنان و کاربران عزیز فعالیت می نماید.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از وب سایت آکادمی آی تی را دارند، باید قوانین و مقررات را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت رایگان می باشد.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

حقوق مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی آثار در آکادمی آی تی محفوظ است و هرگونه سوء استفاده از محصولات وب سایت شرعا و قانونا حرام بوده و برخلاف قوانین و مقررات می باشد، و با توجه به اینکه در آکادمی آی تی از سیستم لایسنس گذاری برای دوره ها استفاده میشود مسئولیت نشر غیر مجاز محتوا بر عهده مالک خط تلفن تایید شده و صاحب اکانت موجود در آکادمی آی تی می باشد و ما این حق را برای خود محفوظ میداریم که در صورت مشاهده این کار از طریق مراجع قضایی اقدام به پیگیری موضوع نماییم.

مبلغ پرداختی برای دوره ها و پکیج های خریداری شده به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد لطفا در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید.

هر دوره برای استفاده یک کاربر قرار داده شده است لطفا از هر گونه اشتراک گذاری دوره ها خود داری نمایید.

کاربران عزیز وب سایت آکادمی آی تی می توانند جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات خود از طریق ایمیلی که در تماس با ما است، ارتباط برقرار کنند.

با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما