آکادمی آی تی آغاز موفقیت شغلی شما

آموزش برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی جزو پرطرفدارترین آموزش هایی است که در حوزه آی تی و وب توسط علاقه مندان آن پیگیری می‌شود. این حرفه محبوب که کمتر از دو دهه است در ایران پدیدار شده، امروزه یکی از مشاغل محبوب و با درآمد خوب به حساب می‌آید؛ که می‌توانند با عنوان هایی همچون برنامه نویس بک اند (backend developer) یا برنامه نویس اندروید (android developer) و غیره در بازار کار مشغول به کار شوند. شما می‌توانید با یادگیری زبان های مختلف برنامه نویسی مانند PHP ،Python یا java در شرکت های مختلف مشغول به کار شوید یا به صورت فریلنسری پروژه های مختلف ایرانی و حتی خارجی بگیرید. حتی ممکن است خودتان صاحب کسب و کار آنلاینی باشید و از این حرفه در راستای پیشرفت وب سایت یا اپلیکیشن خود استفاده کنید. از این رو یادگیری اصولی آموزش برنامه نویسی بسیار اهمیت دارد.
77 مقاله 25 دوره مشاهده دوره ها

آموزش دیجیتال مارکتینگ

تقریبا محال است که کسی از اینترنت استفاده کرده باشد و عبارت پر استفاده ( کسب و کار اینترنتی ) را نشنیده باشد. کسب و کار اینترنتی یکی از ترندهای اینترنت ایران است و هر روز بر علاقه مندان این حیطه افزوده می شود. چرا که آن طور که پیش بینی می کنند، به زودی بسیاری از مشاغلی که در حال حاضر وجود دارند در ۵ سال آینده وجود نخواهند داشت و تمام کسب و کارهای سنتی به حالت اینترنتی در می آیند.در این شیوه کسب و کار، کسی که خدمتی را ارائه می دهد یا محصولی را عرضه می کند، با استفاده از فضا و ابزارهای اینترنت فعالیت خود را معرفی کرده و در دسترس عموم قرار می دهد. از جمله اصلی ترین فضاها و ابزارهای کسب و کار اینترنتی می توان به وبسایت، ایمیل، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام اشاره کرد. مشتریان و دریافت کنندگان خدمات و محصولات ابتدا با مراجعه به وبسایت یا پیج اینستاگرام آن کسب و کار با ویژگی ها و مزایای آن سرویس دهنده، آشنایی پیدا می کنند. سپس اگر متقاعد شده باشند، نسبت به سفارش دادن محصول مورد نظر خود اقدام می نمایند.
56 مقاله 13 دوره مشاهده دوره ها

آموزش سئو

سئو یکی از دانش‌هایی محسوب می‌شود که امروزه شاهد آن هستیم که توجه بسیاری به آن می‌شود. از همین جهت آموزش سئو جایگاه مهمی پیدا کرده است که باید برای موفقیت به آن بپردازید. ما تصمیم داریم در این دپارتمان اطلاعاتی را در رابطه با آموزش سئو در اختیارتان قرار دهیم تا به خوبی با این موضوع که بسیار اهمیت دارد، آشنا شوید؛ بنابراین اگر به دنبال موفقیت در حرفه و کسب و کار خود هستید، با ما همراه باشید. می‌توان گفت رشد یا میزان سود به دست آمده در یک کسب و کار آنلاین ارتباط مستقیمی با جایگاه وب سایت آن در گوگل دارد. اگر وب سایتی در کلمات کلیدی که کاربران هدفش جستجو میکنند در گوگل جایگاه خوبی نداشته باشد، درصد بسیار زیادی از شانس موفقیتش را از دست خواهد داد. حالا اگر شما این تخصص رو به دست بیاورید و بتوانید جایگاه وب سایت خودتان و یا مشتری هایتان را درگوگل ارتقا دهید، که به آن بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا سئو نیز گفته میشود، می‌توانید درآمد بسیار بالایی را به دست بیاورید.
2 مقاله 2 دوره مشاهده دوره ها

آموزش شبکه

امروزه گذراندن دوره های آموزش شبکه برای کسانی که میخواهند در یکی از شاخه های این حوزه فعالیت کنند، امری واجب است. چرا که در بازار کار شبکه رقابت بالایی وجود دارد و همین دلیل موجب می شود کسانی که از دانش بالاتری برخوردار هستند، برگزیده شوند. شبکه های کامپیوتری شاخه های متعددی دارد که شما با توجه به علاقه ای که دارید می توانید برای یادگیری آن ها اقدام کنید. یک متخصص شبکه میتواند در یکی از فیلد های پشتیبان شبکه، کارشناس مدیریت شبکه، کارشناس مجازی سازی، کارشناس امنیت و ... فعالیت کند. تلاش ما در آکادمی آی تی همیشه بر این بوده که دوره هایی متناسب با نیاز بازار کار و کاملا کاربردی در اختیار شما قرار دهیم. این بار هم با دوره های آموزشی شبکه های کامپیوتری در خدمت شما هستیم. این دوره ها می توانند مسیر شغلی شما را در دنیای شبکه هموار کنند. امیدواریم از دوره ها و مقالات دپارتمان آموزش شبکه آکادمی آی تی نهایت بهره را ببرید.
10 مقاله 10 دوره مشاهده دوره ها

آموزش طراحی سایت

با توجه به رشد سریع دنیای دیجیتال، راه اندازی وب سایت شاید از اولین اقداماتی باشه که برای راه اندازی یک کسب و کار ضروری به حساب می‌آید و آموزش طراحی سایت حرفه ای میتواند به شما کمک کند که صاحب شغلی بسیار سود‌ده با امنیت شغلی بالا شوید. یکی از اساسی ترین بخش ها در آکادمی آی تی دپارتمان آموزش طراحی سایت است، ما تمام سعی خود را به کار برده ایم تا مقالات و آموزش های ویدیویی با کیفیتی را برای شما دوست عزیز طراحی و پیاده سازی کنیم.
165 مقاله 45 دوره مشاهده دوره ها

دوره های آنلاین

ما در آکادمی ای تی با تجربه ی 10 ساله در حوزه آموزش و انجام پروژه های فنی، هر روز به دنبال بهبود شرایط استخدامی و آموزش کاربران و دانشجویان عزیزمون هستیم. با توجه به رشد روز افزون تقاضای نیروی کار در حوزه آی تی، حس نیاز برای تولید آموزش های تخصصی و کاربردی هر روز برای ما واضح تر بوده و ما رو وادار به بهبود کیفیت پیکج های آموزشیمون کرده است.
1 مقاله 2 دوره مشاهده دوره ها